„Stogo sodo“ sistemą galima įrengti ir ant požeminių garažų perdangų.

Šios perdangos yra atviros, lengvai prieinamos. Jų konstrukcijos yra atsparios apkrovoms, todėl  praktiška naudoti stabilią, stiprią  ir saugią stogų želdinimo sistemą, kuria galima važiuoti su specialia technika, labai palengvinančia augalinio substrato užvežimą ir paskirstymą.

Dideles apkrovas išlaikantis ZinCo Protectodrain® buvo specialiai sukurtas naudoti ant požeminių automobilių stovėjimo garažų stogų. Jis sukurtas taip, kad atlaikytų dideles apkrovas, dinamines jėgas ir yra puikus pagrindas įvairiems takams ir įvažiavimams.  Šios sistemos pagrindu gali būti įrengiamos automobilių stovėjimo aikštelės, gaisrinių privažiavimai, žaidimų aikštelės, armuotos vejos ar trinkelių paviršiai.

Protectodrain® drenažo elementai su guminiu apsauginiu kilimėliu apatinėje pusėje apsaugo hidroizoliaciją nuo bet kokių mechaninių įtampų statybos metu ir eksploatuojant perdangas. Tuo pačiu jie užtikrina saugų vandens pertekliaus pašalinimą. Kartu su Zincolit® ir įvairiais ZinCo sistemos substratais ši sistema suteikia daugybę augalų įvairovės ir komponavimo galimybių.

Techniniai duomenys

230 mm ir daugiau

Veja, daugiamečiai augalai, krūmai, medžiai

305 kg/m² ir daugiau

100 l/m² ir daugiau